Állásajánlatok

HR vezető
Város: Vámospércs
Megye: Hajdú-Bihar megye
Feltöltve: 2019.09.24. 13:58

Elvárásaink:
- Gyártó cégnél szerzett minimum 5 éves tapasztalat,
- Felsőfokú végzettség,
- Vezetői gyakorlat,
- Jó szervező- és kezdeményezőkészség,
- Önálló, precíz, gyors és hatékony munkavégzés,
- Határozott, jó kommunikációs készséggel rendelkező személyiség.

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem,
- Stabil háttér,
- Szakmai önmegvalósítás lehetősége

Feladatok:
- Toborzási és kiválasztási folyamatok megszervezése és irányítása,
- Utánpótlás- és tehetségmenedzsment folyamatok kialakítása, szervezése
- Képzésekhez, fejlesztésekhez kapcsolódó folyamatok koordinálása,
- Munkavállalói belső kommunikáció koordinálása,
- Munkaügyi és bérszámfejtési munkafolyamatok szakmai felügyelete,
- HR riportok készítése,
- Szakmunkástanulók gyakorlati képzésének koordinálása,
- Tanműhely kialakítással kapcsolatos teendők ellátása,

Előny: Német vagy angol nyelvismeret

Jelentkezni: Fizetési igény megjelölésével
Telefon: +36 20 251 2002
Facebook: üzenetben
E-mail: jelentkezes@unique-talent.hu

Név: *
Lakcím: *
Telefonszám: *