Állásajánlatok

Lakatos/ Hegesztő / Csőszerelő
Város: Debrecen
Megye: Hajdú-Bihar megye
Feltöltve: 2020.08.06. 22:22

Debreceni székhelyű gépgyártó cég keres lakatos/ hegesztő / csőszerelő munkakörbe munkatársat. Hosszú távú munkalehetőség, változatos feladatok, versenyképes fizetés.

Feladatok: Gépelemek,tartályok,csővezetékek összeállítása,hegesztése műszaki dokumentáció alapján.

Amit biztosítunk:

-Kreatív, változatos feladatok
-Hosszú távú munkalehetőség
-Fejlődő, alakítható környezet
-Külföldi munkalehetőség
-Versenyképes fizetés

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Minimum szakmunkás végzettség (lakatos/hegesztő/csőszerelő)
-Minimum 1-2 év tapasztalat
-Műszaki rajzok magabiztos kezelése
-Önálló, precíz munkavégzés
-Megbízhatóság
-(Idegennyelv előny)

Állás , Munka területe(i):
-Magyarország,Debrecen
-Külföld (Németország, Ausztria,Olaszország,Egyesült Királyság

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a UNIQUE TALENT KFT rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Munkaerő kölcsönzés NYTSZ: BOM/01/2758-1/2017 Magán munkaközvetítői NYTSZ: BOM/01/3022-6/2019

Név: *
Lakcím: *
Telefonszám: *