Állásajánlatok

Munkaügyi ügyintéző
Város: Hernád
Megye: Pest megye
Feltöltve: 2020.09.01. 09:39

 Elvárások:
- középfokú képesítés
- magabiztos MS Office használat
- munkaügyi területen szerzett tapasztalat
- nagyfokú empátia
- HR stratégia kidolgozásában való együttműködés

Feladatok:
- jelenléti ívek kezelése
- munkaszerződések egyéb dokumentumok készítése
- nyilvántartások kezelése
- adatrögzítés

Előnyt jelent:
- gazdasági végzettség,
- kiváló kommunikációs és motivációs készségek
- magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Amit kínálunk:
versenyképes fizetés
hosszú távú, stabil munkalehetőség

Önéletrajz megküldését az iroda@unique-talent.hu email címre várjuk fizetési igény megjelölésével!

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a UNIQUE TALENT KFT rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Munkaerő kölcsönzés NYTSZ: BOM/01/2758-1/2017 Magán munkaközvetítői NYTSZ: BOM/01/3022-6/2019

Név: *
Lakcím: *
Telefonszám: *