4031 Debrecen, Harsona utca 61. (Debrecen Nyugati Ipari Park) +36(52)400-168

CNC marós - Debrecen - UniqueTalent

CNC marós – Debrecen

2023-01-30 uniquetalent Comments Off

Debreceni Partnercégünkhöz keresünk kollégákat CNC marós munkakörbe, az egyszerű, alacsony technikájú gépektől a fejlettebb, több funkciót ellátó, gyep- és egyéb kultúrákat ápoló eszközöket is gyárt, valamint erőgép-, járműipari részegységek, hajtóművek, élelmiszeripari berendezések gyártásával is foglalkozik.

Feladataid

  • egyedi gépgyártás alkatrészeinek megmunkálása
  • 3 vagy 5 tengelyes, megmunkálógépek kezelése

A munkakör betöltéséhez szakirányú végzettség szükséges, legalább két év szakmai tapasztalat, programozási ismeret (Siemens 840 D, Fanuc), megfelelő fizikai teherbírás és a munkavégzésben pontosság, igényesség, szorgalom.

Munkádat 1 műszakos munkarendben, 8 órában kell ellátnod (6:00-14:00).

Bejelentett munkaviszonyod lesz és határozatlan idejű munkaszerződéssel fogunk foglalkoztatni.

Utazási támogatást biztosítunk: helyközi bérletvásárlás esetén a bérlet árának 86,5%-át térítjük, saját autó használat esetén utiköltséget biztosítunk.

Könnyű a munkába eljutni, mert a vonatállomáshoz és a távolsági buszállomáshoz is közel van.

Jelentkezz az űrlap kitöltésével vagy vedd fel Velünk a kapcsolatot a +36203205229 telefonszámon.

Nézd meg további állásainkat Facebookon is!https://www.facebook.com/munkaerokolcsonzesorszagosan