4031 Debrecen, Harsona utca 61. (Debrecen Nyugati Ipari Park) +36(52)400-168

Minőségellenőr állás Nagykanizsán - Unique Talent Kft.

Minőségellenőr állás – Nagykanizsa

2022-11-09 uniquetalent Comments Off

Minőségellenőr kollégát keresünk fröccsöntéssel foglalkozó Partnercégünkhöz!

A munkakör betöltéséhez fontos, hogy legyen tapasztalatod hasonló területen, / tudd vállalni a több műszakos munkarendet, a feladataidat 8 órában kell ellátni , -/ felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezz és / a már említett képzések miatt szeress tanulni és fejlődni, ezzel is értéket és minőséget teremteni.

Kollégáikat megbecsülik, ami nemcsak versenyképes jövedelemben, hanem motivációs rendszerben és különböző képzéseken, tréningeken való részvételben nyilvánul meg. Számolhatsz év végi bónusszal és mozgóbérrel is.

Munkád során az alábbi feladataid lesznek,

  • az integrált minőségirányítási rendszerben meghatározott feladatok elvégzése,valamint a követelményeinek betartása
  • az alkatrészek, késztermékek minősítésének ellenőrzése,
  • minőségi kifogás esetén a szükséges intézkedések megtétele,
  • ha vevői minőségi reklamáció fordulna elő, akkor annak kivizsgálásában, nyomon követésében is fontos szereped lenne
  • a minőségirányítási szervezet képviselete, a társaságra kiterjedő hatékony minőségirányítási rendszer bevezetése és aktualizálása.

A társaság célkitűzéseinek és tervfeladatainak minőségirányítási szervezeti egységre vonatkozóan fontos a véleményed ezért várjuk javaslataidat a minőségirányítási rendszer és munkamódszer(ek) javítására, a fejlődőképesség biztosítása érdekében. Fontos a minőség, ezért kollégáik képzettek, és az éves képzési tervben szereplő oktatásokon részt vesznek.

Munkád során modern gépparkkal, infrastruktúrával rendelkező munkaterületen fogsz dolgozni.

Jelentkezz az űrlap kitöltésével vagy vedd fel Velünk a kapcsolatot a +36203205229 telefonszámon.

Nézd meg további állásainkat Facebookon is!https://www.facebook.com/munkaerokolcsonzesorszagosan