4031 Debrecen, Harsona utca 61. (Debrecen Nyugati Ipari Park) +36(52)400-168

Minőségellenőr állás - Debrecen - UniqueTalent

Minőségellenőr állás – Debrecen

2024-02-14 uniquetalent Comments Off

Csatlakozz hozzánk Minőségellenőr munkakörben! Keresünk megbízható és tapasztalt szakembert, aki csatlakozik egy dinamikusan fejlődő csapathoz. Ha szereted a kihívásokat és szeretnél egy innovatív munkakörnyezetben dolgozni, ez a lehetőség Rád vár!

Partnercégünk portfóliójában az egyszerű, alacsony technikájú gépektől a fejlettebb, több funkciót ellátó, gyep- és egyéb kultúrákat ápoló eszközök is megtalálhatók. A géppark folyamatos fejlesztése lehetővé teszi, hogy terjeszkedjenek az ipar egyéb területeire is: erőgép-, járműipari részegységek, hajtóművek, élelmiszeripari berendezések gyártására.

Feladatok,

– Gép és gépalkatrészek hagyományos és CNC forgácsácsoló gépeken, valamint lakatosipari területen történő gyártási folyamatának minőségügyi ellenőrzése.
– Első darab ellenőrzése, gyártás közi mérések, végellenőrzés elvégzése.
– Mérési jegyzőkönyvek készítése, elsőminta dokumentumok készítése, vevői követelményeknek megfelelően.
– Mérőgépek kezelésének betanulása, használata.
– Mérőeszközök kalibrálása.
-Integrált Irányítási Rendszer tevékenységének támogatása az MSZ EN ISO 9001 és az MSZ EN ISO 14001 szabványok szerint.
– Auditokra való felkészülés támogatása, részvétel az auditokon.

A jelentkezőktől elvárás

– hagyományos és CNC forgácsolási technológia és/vagy lakatosipari terület ismerete
– önálló munkavégzés
– agilitás, szorgalom, precizitás, terhelhetőség és megbízhatóság
– felhasználó szintű informatikai ismeret, vállalatirányítási rendszer ismerete
– forgácsolási és/vagy lakatos szakterületen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
– MSZ EN ISO 9001 és MSZ EN ISO 14001 szabványok ismerete

A munkaidő egy műszakos, napi 8 órában, 6:00-tól 14:00-ig.

A munkába járást szükség esetén térítjük, a helyközi bérlet vagy a saját gépjármű használatát.

A kiválasztási folyamat során először telefonon veszünk fel kapcsolatot. Ezt követően, az önéletrajz alapján, személyes találkozóra kerül sor. Amennyiben a jelentkező számára megfelelőnek tűnik a munkakör és a munkakörnyezet, valamint a Partnercégünk képviselője is alkalmasnak tartja a feladatok elvégzésére a jelöltet, akkor üzemorvosi vizsgálat után  azonnali munkakezdésre van lehetőség.

Várjuk szakmai önéletrajzod a jelentkezes@unique-talent.hu címre!

Jelentkezz az űrlap kitöltésével vagy vedd fel Velünk a kapcsolatot a  +36203205229 telefonszámon.

Nézd meg további állásainkat Facebookon is!https://www.facebook.com/munkaerokolcsonzesorszagosan