4031 Debrecen, Harsona utca 61. (Debrecen Nyugati Ipari Park) +36(52)400-168

Sofőr állás - Debrecen - UniqueTalent

Sofőr állás – Debrecen

2023-11-19 uniquetalent Comments Off

SOFŐRÖT KERESÜNK IPARI GÁZPALACKOK SZÁLLÍTÁSÁRA!

Cégünk telephelyén a Messer Hungarogáz Kft debreceni lerakata működik. Debrecen- és vonzáskörzetében működő vállalkozások részére végzünk kiszállításokat. Keresünk lelkes és tapasztalt sofőrt csapatunkba, aki vállalná az ipari gázpalackok hatékony és biztonságos szállítását, B kategóriás jogosítvánnyal és vezetőüléses targonca képesítéssel. Ha rendelkezel megfelelő tapasztalattal rakodás és szállítás területén és magas szintű felelősségtudattal, Téged várunk!

FELADATAID:

  • Ipari gázpalackok szállítása a kijelölt útvonalakon 3,5 T gépjárművel, a telephely területén targoncázás, valamint az áruk felrakodása a gépjárműre.

  • Szállítási dokumentációk pontos és rendszeres vezetése, a kiszállítás során a gépjármű vezetéséhez és az áru átadáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.

  • Gondoskodás a jármű karbantartásáról és műszaki állapotáról, a gépkocsi műszaki állapotát figyelemmel kíséred és annak megfelelően gondoskodsz a tankolásról, jelzed az olajcsere, és az esetleges műszaki problémákat is jelzed a vezetőnek.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány.

  • Erős fizikum (szükség esetén a gázpalackok kézi mozgatása, melyek súlya 60kg+) és állóképesség

  • Érettségi

  • Minimum 2 év szállítási és rakodási tapasztalat.

  • Megbízhatóság és precizitás a munkavégzésben.

  • Jó kommunikációs készség.

  • Rugalmasság és problémamegoldó képesség.

Ajánlatunk:

  • Munkaidő minden hétköznap 8:00-16:00, a hétvégéid szabadok

  • Versenyképes fizetés.

  • Stabil munkahely egy fejlődő vállalkozásnál.

  • Barátságos, csapatmunkára orientált munkakörnyezet.

Csatlakozz hozzánk és légy részese egy olyan csapatnak, ahol az elkötelezettséged és szakértelmed értéket teremt! Köszönjük érdeklődésedet és várjuk jelentkezésed! kérjük, küldd el a fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi e-mail címre: jelentkezes@unique-talent.hu

A pályázatokat 2023. december 15-ig várjuk.

Köszönjük érdeklődésedet és jelentkezésedet!