4031 Debrecen, Harsona utca 61. (Debrecen Nyugati Ipari Park) +36(52)400-168

Takarító állás (eseti) - Debrecen - UniqueTalent

Takarító állás (eseti) – Debrecen

2024-02-05 uniquetalent Comments Off

Takarító állás (beruházások utáni takarításra)

Projekt munkáinkra keresünk új kollégákat, akik az építkezési és beruházási projektek utáni professzionális takarítási munkákban fognak részt venni, eseti jelleggel.

Feladatok:

  • Építkezési és felújítási munkálatok utáni területek teljes körű takarítása.

  • Ablakok, padlózatok és egyéb felületek tisztítása, fertőtlenítése.

  • Nincs magasban munkavégzés

Elvárások:

  • Korábbi tapasztalat takarítói munkakörben, előny, ha építkezési helyszíneken szerzett.

  • Jó fizikai állóképesség

  • Megbízhatóság, önállóság, és részletre való odafigyelés

Amit kínálunk:

  • Napi/heti kifizetés

Jelentkezz az űrlap kitöltésével vagy vedd fel Velünk a kapcsolatot a  +36203205229 telefonszámon.

Nézd meg további állásainkat Facebookon is!https://www.facebook.com/munkaerokolcsonzesorszagosan