4031 Debrecen, Harsona utca 61. (Debrecen Nyugati Ipari Park) +36(52)400-168

Toborzó állás - Debrecen - UniqueTalent

Toborzó állás – Debrecen

2023-11-19 uniquetalent Comments Off

Csatlakozz HR Csapatunkhoz Toborzó munkakörbe!

Ha imádsz új dolgokat kipróbálni, szereted az emberekkel való kommunikációt, a toborzás és szervezés terén kreatív szakember vagy és tele vagy energiával, akkor Téged keresünk! Elsősorban a fizikai munkaerő-kölcsönzési projektjeinkhez tartozó feladatokban számítunk a segítségedre.

Mit kínálunk?

  • Lehetőséget, hogy egy olyan csapat tagja legyél, amely az innováció szellemében dolgozik.
  • Rugalmas munkaidő, mert hiszünk abban, hogy a kreativitásnak nincs időkorlátja.
  • Versenyképes fizetés és extra juttatások, mert hiszünk a tehetség méltó megbecsülésében.

Kik vagyunk MI? Egy dinamikus és innovatív HR szolgáltató. Hiszünk abban, hogy a kreativitás és a szenvedély forradalmasíthatja a szakmát. Olyan projekteken dolgozunk, amelyek nem csupán kihívások elé állítanak, hanem inspirálják is munkatársainkat a kiválóságra.

Milyen juttatásokban részesülsz munkádért:

  • Laptop/tablet és mobiltelefon biztosítása.
  • Rugalmas, hibrid munkavégzési lehetőség.
  • Szakmai fejlődésedet támogató események és képzések.
  • Alapbér és éves egyéni/céges bónuszok.
  • Céges autó biztosítása a feladatok elvégzéséhez

Feladatok, amelyekben Rád számítunk:

  • Toborzás és Kiválasztás
  • Kommunikáció és Kapcsolatépítés
  • Projektvezetés
  • Adatkezelés és Riportok
  • Értékeljük a véleményed és a javaslataid – az innováció nálunk kulcsfontosságú

Amiben számítunk szakértelmedre …

  • Employer Branding megvalósításban való részvétel
  • Felkutatod a leghatékonyabb toborzási felületeket és eszközöket a legmegfelelőbb munkatársak megtalálása érdekében
  • Social media felületekre elkészíted a pozíciókhoz tartozó álláshirdetéseket és a marketing közreműködésével közzéteszed azokat a kapcsolódó felületeken,
  • Nyitott pozíciókra potenciális jelöltek keresése és proaktív kapcsolatfelvétel telefonon és online platformokon keresztül
  • Személyes jelenlét a Partnercégnél személyes találkozók alkalmával
  • Figyelmet fordítasz a pontos és precíz adminisztrációra és a rendszeres belső riportolásra
  • Jelölt adatbázis karbantartása és frissítése is napi feladatod lesz

Téged keresünk, ha …

  • 3-5 éves releváns tapasztalatod van vállalati HR oldalon vagy a recruitment területén
  • Érettségi vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel (gazdasági vagy HR területen)
  • B kategóriás jogosítványod és vezetési tapasztalatod van
  • Toborzásban vagy vevőközpontú munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • Több folyamat párhuzamos működtetése sem okoz neked problémát
  • Magabiztosan kommunikálsz minden csatornán

Hogyan pályázhatsz?

Küldd el a CV-det és egy rövid motivációs levelet arról, miért vagy te az ideális jelölt a pozícióra, a jelentkezes@unique-talent.hu címre! Ne felejtsd el a tárgyban megadni: “Toborzó”.

Pályázati Határidő: 2023. December 15.